Normalizacija grejanja do kraja dana, kažu nadležni u borskoj „Toplani“
BOR – Tehnički problemi u proizvodnom delu JKP „Toplana“ Bor sanirani su tokom noći, pa je isporuka toplotne energije počela u jutarnjim satima. Zaposleni u „Toplani“ tokom prethodne noći otklonili su proboj na kotlu broj 2 usled kojeg je došlo do obustave grejanja. Dodatne probleme u sanaciji kvara otežao je i nestanak električne energije, ali su zaposleni u ovom preduzeću uspeli da u ranim jutarnjim satima ponovo pokrenu sistem grejanja, saopšteno je iz Pres službe Grada Bora.
Normalizacija grejanja u celom gradu očekuje se tokom dana.
