Normalizovano vodosnabdevanje u Majdanpeku
MAJDANPEK- Nakon sanacije havarije na potisnom cevovodu, sinoć oko 20 sati normalizovano je vodosnabdevanje u Majdanpeku. Zbog ovog kvara Majdanpečani su čitav dan bili bez vode, ali i bez grejanja, s obzirom da je prekid u vodosnabdevanju onemogućio rad gradske toplane. Prema rečima nadležnih u Javnom komunalnom preduzeću “Vodovod”, ovo je prva veća havarija ove zime i dobro je da ih nije bilo više, imajući u vidu dotrajalost vodovodne mreže i nisku temperaturu od početka godine.
