OK bend na Trgu oslobođenja u novogodišnjoj noći
ZAJEČAR- Zaječarce i goste iz okruženja će u novogodišnjoj noći na Trgu oslobođenja uveseljavati beogradski OK bend, a tačno u ponoć biće priređen vatromet. Koncert i vatromet obezbeđeni su kroz donacije, istakao je na konferenciji za novinare gradonačelnik Boško Ničić.
