Otvorena kolonija „Kameni grad u drvetu i boji“
MAJDANPEK – Udruženje umetnika Majdanpek organizovalo je u Debelom Lugu četvrtu likovnu i vajarsku koloniju pod nazivom „Kameni grad u drvetu i boji“. Osim članova udruženja, učesnici su i umetnici iz Londona, Sofije, Novog Sada i Beograda. Kolonija je otvorena 17. i trajaće do 24. avgusta.
U foajeu majdanpečkog Centra za kulturu 22. avgusta biće otvorena izložba radova umetnika, a već narednog dana i izložba člana Udruženja, Marije Temišanović. Građani Majdanpeka izložbe će moći da pogledaju i nakon zatvaranja ovogodišnje kolonije.
[iframe width=“854″ height=“480″ src=“https://www.youtube.com/embed/I2hWR5ZjIeU“ frameborder=“0″ allowfullscreen ]
