BOR- U 11. kolu Prve lige istok, Rukometaši Bora savladali su ekipu Hisara iz Leskovca 37:27, poluvreme 17:13, što je treći trijumf borskog tima od početka sezone, ali i u prethodna četiri kola. Borski rukometaši time su dostigli šesto mesto na tabeli, sa devet bodova, po tri pobede i nerešena ishoda i pet poraza. Mlada gostujuća ekipa Hisara, u kojoj su i igrači podmlatka niškog Železničara, sada ima samo bod više, sa pet pobeda i šest poraza.

Nakon prvog i ubedljivog poraza u Beloj Palanci, Klub malog fudbala Bor brzo se vratio na drugo mesto na tabeli istočne grupe Druge futsal lige nakon što je, na svom parketu, bio više nego ubedljiv protiv poslednjeplasiranog zaječarskog Timoka- 14:2, poluvreme 6:1. Borski tim ima četiri pobede, dva nerešena ishoda i poraz, bod više od Banjice i dva od Vintersporta, a sledećeg vikenda ugostiće za sada neprikosnovenu ekipu Pirota, koja je zabeležila šest pobeda i samo jedan nerešen ishod.

U osmom kolu istočne grupe Druge regionalne lige, košarkaši Bora savladali su, nominalno kao gosti, gradskog rivala, ekipu Zicera 91:64, poluvreme 43:30. U svakoj od četvrtina, ekipa Bora bila je u prednosti, od četiri do deset poena, a Zicer je uspevao da postigne najmanje 15 poena. Borbu za titulu jesenjeg prvaka, koja će biti odlučena u poslednjem kolu, u Beloj Palanci, ekipa Hajduk Veljka nastavila je laganom pobedom protiv tima BSK Juniora iz Bujanovca 133:34. Ekipa iz Negotina i Mladost Vesna su bez poraza, na trećem mestu je Bor, koji je poraze pretrpeo upravo od vodećih timova, a Zicer je na sedmom mestu, sa tri pobede i pet poraza, koliko ima i kladovski Đerdap koji je poražen u Leskovcu od Omladinca 111:79.

Odbojkašice Majdanpeka savladale su, prvog dana vikenda, ekipu niškog Stampeda 3:0, dozvolivši gošćama 17, 13 i 10 poena po setovima. Iako ima dva poraza, Majdapek je obezbedio treće mesto na tabeli, jer ima četiri boda više od Kuršumlije koja je poražena samo jednom, ali je često pobeđivala u pet setova, zbog čega je u tim utakmicama gubila po bod. U vođstvu je Zaječar, a na drugom mestu je tim Bora, ekipe čije su utakmice na programu druge večeri vikenda.