2ea7bf7f3b1670977aa6b5b00fc6b7f0

BOR – Zbog havarije u trafostanici „Bor 2“ još uvek su bez struje korisnici u naselju Novi gradski centar, Metalurg i pojedini delovi grada. Tokom noći električnu energiju nekoliko sati nisu imali i korisnici u većem delu grada. Dežurne ekipe su na terenu i očekuje se da kvar bude otklonjen do 11 sati, obaveštavaju iz borske Elektrodistribucije.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE