Poraz rukometašica Bora od Naise 36:28

0

BOR – Rukometašice Bora poražene su sinoć na svom terenu u petom kolu Superlige Srbije od niške Naise 36:28.

Borska ekipa je i ovoga puta pokazala da može dobro da igra sa najjačim ekipama Srbije. U prvom poluvremenu utakmica je bila potpuno izjednačena, ekipe su se smenjivale u vođstvu, a Bor je pred kraj poluvremena imao dva gola prednosti 14:12, ali je Naisa stigla ovu prednost i poluvreme je završeno nerešenim rezultatom 16:16.

Do sredine drugog poluvremena utakmica je nastavljen u sličnom ritmu, ali je nakon toga Naisa uspela da stekne značajniju prednost koju Boranke do kraja nisu uspele da stignu.

Najefikasnija u borskom timu bila je Isidora Sujić, koja je postigla sedam pogodaka, dok je u Naisi veoma ubedljiva bila Simona Stojanovska koja je postigla čak 19 golova.

U narednom, šestom kolu, rukometašice Bora dočekuju ekipu Zaječara.