Potrošači novog majdanpečkog vodovoda ponovo bez vode
MAJDANPEK – Potrošači priključeni na novi majdanpečki vodovod ponovo su ostali bez vode.
Prema rečima Slobodana Krajića, v.d. direktora Javnog preduzeća „Vodovod“ do prekida u vodosnabdevanju došlo je zbog nesavesnih građana koji su sekli stabla u blizini dalekovoda, od kojih je jedno palo na provodnik i prekinulo dotok električne energije prema vodozahvatu „Pustinjac“.
Ekipa je već na terenu, ali za sada nema informacija kada se može očekivati normalizacija vodosnabdevanja.
