BOR- Borske košarkašice poražene su od beogradskog Radivoja Koraća 80:57, u sedmom kolu Prve lige. Iako je rezultatska razlika ubedljiva, borski tim pružio je jak otpor favoritu, većim delom susreta igrao ravnopravno, ali je broj neiskorišćenih šuteva bio preveliki da bi se tokom meča uspostavila ravnoteža.

Borske rukometašice poražene su od aktuelnog državnog prvaka, ekipe Jagodine 25:15, poluvreme 12:6. Gošće su vodile od početka utakmice, a do deset golova razlike stigle početkom drugog poluvremena, nakon čega je i domaćin popravio realizaciju, ali ne i u meri da zapreti do sada neporaženom rivalu.

Rukometašice Zaječara pobedile su, na svom parketu, ekipu Mladosti iz Nove Pazove 31:24, poluvreme 13:11. Još jednom je najefikasnija u redovima Zaječarki bila Aleksandra Stamenić, strelac osam golova, a gol više za ekipu Mladosti postigla je kapiten Leposava Glušica. Posle šest utakmica, Jagodina i Bekament imaju maksimalnih 12 bodova, Zaječar je na četvrtom mestu, sa sedam, a ekipa Bora na pretposlednjem, devetom, sa dva boda.

Damir Sejdija i Boban Nikolić iz Kikboks klub Bor osvojili su nove medalje na Trofeju Beograda u Zemunu. Kadet borskog kluba Damir Sejdija najpre je pobedom završio finalni meč državnog prvenstva u disciplini lou-kik, protiv takmičara iz Lazarevca, pa je i zvanično osvojio titulu državnog prvaka u kategoriji do 51 kilogram, a zatim je zlatnu medalju osvojio i na Trofeju Beograda, u kagoriji takmičara do 54 kilograma. U nedostatku kategorije do 57 kilograma, senior borskog kluba Boban Nikolić nastupao je, u disciplini kik-lajt kontakt, u kategoriji takmičara do 63 kilograma.