Preživeo pad sa zgrade
BOR – Petnaestogodišnji M.S. zadobio je noćas teške telesne povrede kada je pao sa petog sprata solitera u ulici Albanske Spomenice u Boru.
Nesreća se pod još nerazjašnjenim okolnostima dogodila oko ponoći, a dečak je odmah posle toga prevezen u Opštu bolnicu u Boru odakle je zbog težine povreda u pratnji anesteziologa poslat u Dečiju bolnicu u Tiršovoj.
Nesrećni dečak zadobio je teške povrede pluća i kičmenog stuba, ali nije u životnoj opasnosti.
U borskoj policiji kažu da je izvršen uviđaj, a da će detalji biti poznati po završetku istrage.
