26012023_Prijem_direktora_kod_Zikica

BOR – Predsednik Skupštine Grada Bora, Dragan Žikić organizovao je prijem za direktore javnih preduzeća i ustanova, škola, predstavnike okruga, policije, vojske i javnih službi da bi se nastavila nekadašnja gradska tradicija da se uoči velikog hrišćanskog praznika Savindana, oni okupe i rezimiraju proteklu godinu i obelodane planove za tekuću.

Prema rečima Žikića zadatak pomenutih predstavnika Grada je da u narednom periodu nastave kao i do sada da rade u interesu građana.

Najveći izazov za sve institucije, ustanove i preduzeća  bio je tokom širenja epidemije kovida, kada je delatnost svih u većoj ili manjoj meri bila ugrožena, ali je taj period iskustvo više, naglašeno je na prijemu.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE