Prijem pred Savindan
BOR – Predsednik Skupštine Grada Bora, Dragan Žikić organizovao je prijem za direktore javnih preduzeća i ustanova, škola, predstavnike okruga, policije, vojske i javnih službi da bi se nastavila nekadašnja gradska tradicija da se uoči velikog hrišćanskog praznika Savindana, oni okupe i rezimiraju proteklu godinu i obelodane planove za tekuću.
Prema rečima Žikića zadatak pomenutih predstavnika Grada je da u narednom periodu nastave kao i do sada da rade u interesu građana.
Najveći izazov za sve institucije, ustanove i preduzeća bio je tokom širenja epidemije kovida, kada je delatnost svih u većoj ili manjoj meri bila ugrožena, ali je taj period iskustvo više, naglašeno je na prijemu.
