Produžen raspust zbog gripa
SRBIJA – Zbog povećanog broja obolelih od gripa školski raspust biće produžen za dva dana, na 9. i 10 januar, saopšteno je iz Ministarstva prosvete. To je odlučeno u dogovoru sa Ministarstvom zdravlja jer je tokom novogodišnjih praznika povećan broj obolelih od gripa, a u nekim kliničko-bolničkim centrima u Srbiji uvedena je i zabrana poseta kao preventivna mera.
Kako se navodi u saopštenju, prvi radni dan nakon raspusta biće sreda, 11. januar.
