Rekreativna gradska liga stonog tenisa u Boru

0
04122021_stonitenis

BOR – U Boru je sinoć, u organizaciji stonoteniskog kluba „Koper“, počeo drugi deo Rekreativne gradske stonoteniske lige Bor u kojoj učestvuje osam borskih ekipa. Takmičenje će trajati do šestog aprila, kada će se znati pobednik, a nakon toga biće izvučeni parovi od 12 najboljih igrača, koji će učestvovati u pojedinačnom takmičenju.

Za prvoplasirane ekipe i pobednika turnira Top 12 obezbeđene su nagrade. Rekreativna liga počela je minutom ćutanja kojim odata počast Slaviši Ćiriću osnivaču i začetniku ovog turnira, koji je nedavno preminuo

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE