Fudbaleri Šarbanovca pobedili su, u pretposlednjem kolu Zone istok, poslednjeplasiranu Slogu, u Kobišnici 4:2. U srpskoj ligi, boljevački Rtanj osvojio je bod na gostovanju Caru Konstantinu 1:1, a prahovski Dunav savladao je, u Jagodini, Tabane- 3:2.

Takmičari Karate kluba Bor osvojili su pet medalja na 12. međunarodnom “Dunav kupu” u Beočinu. U konkurenciji više od 500 takmičara  iz Srbije i okolnih zemalja, u kategoriji nada, Aleksandra Sejdija osvojila je zlatne medalje u katama i u borbama, Emir Sejdija osvojio je srebrnu medalju u katama i bronzanu u borbama, a Iva Krstić osvojila je bronzano odličje u katama u konkurenciji pionirki.

Sara Krajnjanović i Sara Šainović osvojile su zlatne medalje za Džudo klub Bor na međunarodnom turniru “Vuk open” u Nišu. Na takmičenju najmlađih kategorija, poletaraca, Teodor Luka Nikolić iz borskog kluba osvojio je srebrnu, a Nikolina Aritonović bronzanu medalju u svojoj kategoriji.