Sedam novobolelih od virusa korona u Boru
BOR – Prema podacima Zavoda za javno zdravlje „Timok“ u Zaječaru, od poslednjih informacija u Boru je zabeleženo sedam novobolelih od virusa korona , oporavilo 26 osoba. Ukupan broj aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada je 112, saopšteno je iz Gradskog štaba za vanredne situacije.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 29 bolesnika, od kojih je 27 pozitivno na virus.
U kovid ambulantu “Rudar” se, u petak, na prvi pregled javilo 16 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, zabeleženo je 11 kontrolnih pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 16 pregleda.
Nema rezultata na čekanju.
