„Školski čas u zadnji čas“ u Studentskom parku u Boru
Akcija „Školski čas u zadnji čas“, kao podrška prosvetnim radnicima širom Srbije, održana je danas u Studentskom parku u Boru. Neformalna grupa studenata održala je „čas empatije i solidarnosti“, koji je simbolično trajao 45 minuta. U 16.25h okupljeni su petnaestominutnom tišinom odali počast žrtvama pada nadstrešnice na železničkoj stanici u Novom Sadu.

Nakon toga studenti su pročitati pismo podrške prosvetarima, a potom su i borski nastavnici i profesori na skupu uzvratili podršku studentima u zemlji.
Tokom trajanja akcije bio je blokiran deo Ulice „Kralja Petra Prvog“.

Akcija je završena u 16.45h i protekla je bez incidenata.
