Smanjuje se broj novoobolelih
BOR – U Boru su registrovana dva nova slučaja virusa korona, a 128 je aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada. Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 12 bolesnika pozitivnih na virus, saopštio je Štab za vanredne situacije.
U kovid ambulantu Rudar se, u toku jučerašnjeg dana, na prvi pregled javilo 10 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, zabeleženo je devet kontrolnih pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 14 pregleda.
