Smanjuje se broj zaraženih u Boru, samo Interno odeljenje u kovid sistemu
U Boru je zabeleženo 11 novih slučajeva korona virusa, a ukupan broj zaraženih je 76.
U borskoj Opštoj bolnici, prema rečima direktora dr Gorana Joksimovića, na kovid odeljenju hospitalizovano je 25 pacijenata, od toga na kiseoniku je 12, a na neinvanzivnoj ventilaciji je jedan zaraženi. S obzirom na manji broj obolelih od korona virusa, samo je Interno odeljenje u kovid sistemu.
