Sneg nije prouzrokovao veće probleme
BOR-Radnici Javno komunalnog preduzeća 3.okobar u Boru su i ovoga puta reagovali odmah nakon što je počeo da pada sneg. Uspeli su da raščiste sve ulice u gradu i puteve prema selima, tako da zastoja u saobraćaju nije bilo.
„Još smo tokom večeri posipali so, pošto je temperatura počela da pada. Takođe, smo cele noći i danas na terenu, tako da maksimalno preduzimamo sve mere da ulice budu prohodne“, rekao je Igor Mitrović, direktor JKP „3.oktobar“ u Boru.
Zahvaljujući blagovremenom remontu, mehanizacija je u ispravnom stanju. Izuzev sitnih, nema većih kvarova . Na zalihama Javno komunalnog preduzeća 3.oktobar u Boru ima dovoljno agregata i soli.
Borski komunalci ne održavaju sve putne pravce prema selima, već prema Šarbanovcu, Zlotu, Bučju, Krivelju, a po potrebi , uz dogovor sa Preduzećem za puteve Zaječar, i prema Gornjanu.
