Spomenice i medalje za otpor Nato agresoru

0
02022022_Urucenje_vojnih_priznanja

BOR – Povodom 20 godina od odbrane otadžbine od NATO agresije u sali Skupštine grada Bora upriličena je dodela spomenica i spomen medalja  u organizaciji gradskog Centra Ministarstva odbrane. Priznanje je dobilo 17 pripadnika Centra Ministarstva odbrane u Boru i penzionisanih pripadnika ovog ministarstva i Vojske Srbije, koji su učestvovali u ratnim dejstvima 1999. godine.

Zbog proglašenja vanrednog situacije usled pandemije korona virusa, dodela ovih priznanja organizovana je tek ove godine.

Zahvalnica za pruženu pomoć i podršku borskom centru Ministarstva odbrane i plaketa za lični doprinos dodeljena je gradonačelniku Bora Aleksandru Milikiću.

Inače, Grad Bor je dobitnik plakete i zahvalnice Regionalnog centra Ministarstva odbrane Niš za usvojen plan odbrane koji je usaglašen sa nacionalnim.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE