Štab za vanredne situacije o spremnosti za zimsku sezonu
BOR – Na današnjem sastanku članova Štaba za vanredne situacije sa predstavnicima Javno komunalnih preduzeća i Elektrodistribucije Bor, razgovaralo se o spremnosti službi za predstojeću zimsku sezonu.
Sa pripremama se počelo na vreme, povećan je broj vozila u JKP „Vodovod“ i JKP „3. oktobar“, na lageru ima dovoljne količine soli i agregata, a za predstojeću zimsku sezonu obezbeđen je i dovoljan broj radnika koji će raditi u zimskoj službi održavanja.
