Tehnološki viškovi u borskim srednjim školama
BOR – U borskim srednjim školama, po završetku preraspodele, tri radnika su proglašena za tehnološki višak, dva u Tehničkoj školi i jedan u Mašinsko elektrotehničkoj školi. Prema rečima koordinatora za rad srednjih škola u Boru Milovana Božovića, uglavnom su to profesori koji su radili na stručnim smerovima koji su odlukom ministarstva ukinuti tako da nisu mogli da nastave rad u drugim školama. Ostali profesori su preraspoređeni tako da imaju dovoljan fond časova.
Inače, tokom letnjeg raspusta u svim borskim srednjim školama završena je termoizolacija i uređenje fasada i krovova, tako da od prvog septembra srednjoškolci imaju znatno bolje uslove za rad.
Tehnološki viškovi u borskim srednjim školama… by rtvbor
