TO Bor na Sajmu turizma u Nišu
BOR – Na predstojećem Međunarodnom sajmu turizma i aktivnog odmora u Nišu, koji se ove godine održava od 26. do 28. aprila učestvovaće i Turistička organizacija Bor. Tema ovogodišnjeg Sajma u Nišu je pored rekreativnog turizma i gastronomska ponuda Srbije – „Ukusi Srbije“ i „Vina sa Juga“. Ideja organizatora je da učesnici manifestacije predstave ne samo svoje turističke, već i gastronomske ponude, tako da će borska Turistička organizacija na 17. po redu Međunarodnom Sajmu turizma u Nišu imati i gastronomsku ponudu i degustaciju specijaliteta iz ovog dela Srbije, kao i predstavljanje folklora uz nastup Kulturno umetničkog društva iz Bora.
„Mi u TO Bor cele godine imamo promotivnu aktivnost, tako da ćemo se posle uspešnog učešća na Beogradskom sajmu turizma predstaviti svojim turističkim ponudama i na Međunarodnom sajmu turizma i aktivnog odmora u Nišu. Tema ovogodišnjeg Sajma je gastronomska ponuda, tako da ćemo na predstojećem Sajmu imati dva predstavnika iz Bora koji će posetiocima prezentovati specijalitete iz našeg kraja“, kaže Bora Stanković, v.d. direktora TO Bor.
TO Bor na Sajmu turizma u Nišu, 14… by rtvbor
