Treći oktobar spremno dočekuje zimsku sezonu

0
3cfd4ff673c93395fd580159a9616109

BOR – Javno komunalno preduzeće „Treći oktobar“ spremno dočekuje predstojeću zimsku sezonu.

Na vreme su počeli remonti na zimskim vozilima, a na zalihama još uvek ima oko 70 tona soli koja je ostala od prethodne sezone, kaže Dalibor Orsovanović direktor ovog preduzeća.

U Direkciji za izgradnju Bora završava se i javni tender za nabavku soli za puteve za ovu sezonu, tako da su za eventualno hladnije vreme i snežne padavine putari već spremni.

[iframe width=“480″ height=“270″ src=“https://www.youtube.com/embed/0XjSgSvY3rY“ frameborder=“0″ allowfullscreen ]

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE