U Boru 41 novozaraženi, ukupno 367
BOR – U Boru se povećava broj zaraženih korona virusom. Brojka je danas prešla 40.
Kako je saopštio Gradski štab za vanredne situacije, registrovan je 41 slučaj virusa korona, pa je tako 367 ukupan broj aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 38 bolesnika, od kojih su 33 pozitivna na virus.
U toku jučerašnjeg dana u kovid ambulantu “Rudar” na prvi pregled javilo se 39 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, zabeležena su 23 kontrolna pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 47 pregleda.
Na čekanju nema rezultata.
