U Boru 9 novih slučajeva korone
U Boru je zabeleženo devet novih slučajeva virusa korona, a ukupno je zaraženo 372 građana, saopštio je Gradski štab za vanredne situacije.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 49 bolesnika, od kojih su 44 pozitivna na virus.
U toku jučerašnjeg dana u kovid ambulantu Rudar na prvi pregled javilo se 35 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, zabeleženo je 25 kontrolnih pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 56 pregleda.
