Uhapšen zbog razbojništva
BOR – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru brzim i efikasnim radom , za samo par sati, rešili su krivično delo razbojništvo i uhapsili su V.R. (2003) iz ovog grada osumnjičenog da je izvršio ovo krivično delo.
On se sumnjiči da je petak u popodnevnim časovima u Partizanskoj ulici prišao dvadesetdevetogodišnjem muškarcu i nakon kraće rasprave fizički ga napao, oborio na zemnju, sa ruke mu skinuo sat, oteo mobilni telefon, i rekao mu da donese 250 evra ako hoće predmete nazad, a zatim se uputio u nepoznatom pravcu.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Boru, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
