Uhapšeni zbog teške krađe
BOR – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru uhapsili su I.Đ. (1986) i I.J. (1979) iz okoline Bora, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo teška krađa.
Policija ih je zatekla noćas u „ford fiesti“ kojom je upravljao I.Đ, i u kojoj je pronađen televizor, risiver i drugi kućni aparati koje su, kako se sumnja, ukrali iz stana četrdesetdvogodišnjeg muškarca u koji su provalili.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Boru, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu.
