Završena izgradnja vodovoda u Luki
BOR – Radnici Javno komunalnog preduzeća „Vodovod“ Bor završili su izgradnju vodovoda u mesnoj zajednici Luka, čime je obezbeđena mogućnost snabdevanja zdravom pijaćom vodom svih stanovnika ovog sela.
Vodovog je rađen u dve faze od 2001. godine, a završnim postavljanjem mreže duge četiri kilometra i izgradnjom pumpnih stanica obezbeđeno je snabdevanje vodom za 150 domaćinstava u Luki.
Za ove radove izdvojeno je tri miliona i 600 hiljada dinara, čime je proces vodosnabdevanja u Luki potpuno zaokružen.
U narednom periodu planirano je da se u svim seoskim mesnim zajednicama u Boru omogući dovođenje zdrave pijaće vode do svakog domaćinstva.
