10 novozaraženih koronom u Boru
BOR – U Boru je zabeleženo 10 novih slučajeva virusa korona, oporavilo se 12 osoba, a 151 je aktivan slučaj virusne infekcije, saopštio je Gradski Štab za vanredne situacije.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovana su 24 bolesnika, od kojih su 22 pozitivna na virus.
U toku jučerašnjeg dana u kovid ambulantu “Rudar” na prvi pregled javilo se 18 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, zabeleženo je 16 kontrolnih pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 35 pregleda.
