17012021_kovidbolnica

BOR – U Boru je zabeleženo 10 novih slučajeva virusa korona, oporavilo se 12 osoba, a 151 je aktivan slučaj virusne infekcije, saopštio je Gradski Štab za vanredne situacije.

Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovana su 24 bolesnika, od kojih su 22 pozitivna na virus.

U toku jučerašnjeg dana u kovid ambulantu “Rudar” na prvi pregled javilo se 18 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, zabeleženo je 16 kontrolnih pregleda, dok je na prijemnim bolničkim odeljenjima obavljeno 35 pregleda.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE