Boranin ukrao automobil pa pijan sleteo sa puta
BOR – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru podneće krivičnu prijavu nadležnom tužilaštvu protiv četrdesetčetvorogodišnjeg muškarca zbog krivičnog dela neovlašćeno korišćenje tuđeg vozila.
On se sumnjiči da je u stanu u kom je izvodio radove, pronašao ključeve „lančije“, uzeo ih i bez dozvole vlasnika se odvezao. Potom je vozeći sa 2,45 promila alkohola u organizmu, automobilom sleteo sa puta.
On je zadržan i protiv njega će biti podneta i odgovarajuća prekršajna prijava po Zakonu o bezbednosti saobraćaja na putevima.
