Fudbaleri Timoka savladali Kabel iz Novog Sada

0

ZAJEČAR – Fudbaleri Timoka savladali su ekipu Kabela iz Novog Sada 2:0 u sedmom kolu Prve lige Srbije. Junak trijumfa bio je dvostruki strelac Ivan Davidović, koji je postigao oba gola, u 15. i 38. minutu utakmice.

Prvu priliku za vođstvo Timok je imao već u 7. minutu, kada je Ivica Jovanović promašio jedanaesterac.

Jedina prava šansa gostiju u prvoj polovini prvog poluvremena bila je kada je odličan udarac glavom Šljivančanina intervencijom sa gol linije odbranio golman Timoka, Jovanović.

U drugom poluvremenu igrači Timoka su usporili igru i uglavnom čuvali prednost iz prvog poluvremena, dok je Kabel imao jednu pravu šansu u 59. minutu, kada je poništen gol Šljivančanina, zbog opravdano dosuđenog ofsajda.

Zaječarci su zabeležili treći trijumf u sezoni, a posle sedam odigranih utakmica Timok se nalazi na šestom mestu tabele sa deset osvojenih bodova. Naredni meč na programu je već u sredu, kada zaječarski prvoligaš gostuje na zapadu Srbije, ekipi Loznice.