Gradsko rukovodstvo u Boru čestitalo Kurban bajram
Povodom Kurban-bajrama, gradonačelnik Bora Aleksandar Milikić i predsednik Skupštine grada Dragan Žikić, čestitali su vernicima ovaj praznik sa željom da ga provedu u krugu najbližih, u miru, radosti i blagostanju.
„Neka nas ovaj praznik podseti na istinske vrednosti tolerancije, međusobnog poštovanja i razumevanja, a poruka koju nosi bude nadahnuće da negujemo duh zajedništva.
Uz želju da bajramske praznike proslavite u duhu običaja i tradicije, još jednom vam čestitamo blagosloven Kurban-barjam“, piše u čestitki gradskog rukovodstva.
