Intervencije borske „Toplifikacije“

0
1a6e508b96015e5f40cc3637b6234bfb

Radnici borske Toplifikacije danas su intervenisali u sanaciji dela vrelovodne mreže u ulici Nikole Pašića, kod Knez Petrola i u Novom gradskom centru, kod hotela Albo, a takođe su i punili ogranak vrelovoda ka Institutu. Radovi Toplane u naseljima GHI i u Slatinskom naselju su završeni, i u ovim delovima grada je u toku normalizacija grejanja, ali je zaustavljena toplotna podstanica u naselju GHI, zbog čega grejanja nema u ulicama Hajduk Veljka, Kosovskoj, Doktora Milovanovića i u delovima ulica Međeda Useinovića i u Barskoj.

Deo aktivnosti usmerili su i na rešenje pojedinačnih problema korisnika daljinskog grejanja, zamenu ventila i ozračnih slavina, sanaciju curenja grejnih tela, zamenu toplotnih instalacija i vodomera, priključenje novih grejnih površina i isključenje korisnika na osnovu ranije podnetih zahteva. Sanacija delova sistema u kojima ima zastoja u isporuci toplotne energije biće završena u toku dana, kažu u ovom preduzeću.

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE