Komunalci spremni za zimu
BOR – Javno komunalno preduzeće „Treći oktobar“ spremno je za predstojeću zimsku sezonu. Na zalihama je od prošle godine ostalo još stotinu tona soli, a za ovu zimu ugovorena je isporuka još tri stotina tona, od kojih je deo već stigao.
„Obezbeđena je i dovoljna količina krupnije i sitnije rizle za posipanje puteva tokom zime. Najveći deo mašina je remontovan, solane su postavljene, a u toku je i završna nabavka antifriza, ulja i pneumatika za zimsku mehanizaciju. Očekuje se da kompletan remont mehanizacije bude završen do kraja meseca.“ – kaže Dalibor Orsovanović, direktor JKP „Treći oktobar“.
Javno komunalno preduzeće „Treći oktobar“ ove zimske sezone brinuće, kao i prethodnih godina, o čišćenju puteva i trotoara u Boru i većini seoskih mesnih zajednica.
