Na kraju sedmice tri sajma u Zaječaru
ZAJEČAR – U Zaječaru će 30. septembra i 1. oktobra biti istovremeno održana tri sajma: peti međunarodni sajam “ Zdravo, domaće, prirodno“, drugi sajam finansiranja, a prvi put biće organizovan i sajam turizma. Za učešće na sajmovima prijavilo se više od 450 učesnika iz desetak zemalja. Cilj je promocija tradicionalnih, domaćih proizvoda i otvaranje mogućnosti za širenje tržišta, povećanje proizvodnje i plasmana prirodnih proizvoda. Takođe, biće predstavljeni turistički potencijali prirodni resursi i kulturna bogatstva raznih krajeva Srbije i drugih zemalja, a banke i osiguravajuće kuće moći će da prikažu i svoju ponudu.
Organizator je Regionalna privredna komora Zaječar, a u okviru pratećeg programa biće održani edukativni seminari, prezentacije i degustacije proizvoda.
