Od ponedeljka rade bioskopi i pozorišta
SRBIJA – Krizni štab je doneo odluku da u ponedeljak budu otvoreni bioskopi i pozorišta. Zamenik direktora instituta Batut Darija Kisić Tepavčević rekla je da će te ustanove biti očišćene do ponedeljka, s obzirom da nisu radile duže vreme. Boravak u ovim ustanovama podrazumeva poštovanje svih preventivnih mera koje važe u zatvorenim prostorima a to su fizička distanca i nošenje maski.
Prodavaće se duplo manje karata nego što je maksimalan kapacitet sala, a maksimalno će u salama moći da bude 500 osoba, iako su neke sale veće.
