Pobeda odbojkašica, porazi košarkašica i rukometašica

Borske odbojkašice savladale su, na svom parketu, ekipu Knjaževca 3:2 u setovima.  Posle brzog vođstva domaće ekipe od 2:0 u setovima, činilo se da mladi tim Knjaževca, novajlija u Drugoj ligi, neće uspeti da pruži jači otpor. Međutim, gostujuća ekipa dobila je dva naredna seta u uzbudljivim završnicama, a i u završnom osvojila samo dva poena manje- 15:13. Ekipa Bora ima dve pobede iz tri utakmice i šest bodova, Knjaževac je u Boru osvojio četvrti bod.

Borske košarkašice poražene su na gostovanju novosadskom timu 021- 75:55. Bez Amerikanke u svojim redovima, Destini Feagin, borski tim parirao je dobro u prve dve četvrtine, koje je domaćin dobio 18:15 i 15:13, ali je u nastavku razlika bila veća, pa je 021 zabeležio petu pobedu u šest utakmica, a borska ekipa peti poraz.

Borske rukometašice poražene su na gostovanju Medicinaru, u Šapcu- 34:18, a ekipa Zaječara pobedila je, na svom parketu, Voždovac- 32:28.

Pioniri i kadeti Džudo kluba Bor osvojili su pet medalja na 27. Međunarodnom kupu Kraljeva, u konkurenciji takmičara iz domaćih klubova, Crne Gore i Bugarske. Zlatnu medalju u kategoriji osvojio je Ognjen Zlatkov, srebrnu Uroš Petrović i Aleksandar Petrovski, a bronzane Teodora Aritonović i Milica Jovanović.