Počela gradska liga za osnovce u Boru
U organizaciji Rukometnog saveza Bor u Boru su počela takmičenja u okviru gradske lige u rukometu za učenike mlađih razreda osnovnih škola. Očekuje se da do kraja marta predtakmičenja budu završena u školama, a nakon toga sledi finalni turnir.
BOR – Učenici i učenice trećeg i četvrtog razreda borskih osnovnih škola i ove godine imaju mogućnost da se takmiče u okviru gradske lige u rukometu sa svojim vršnjacima.
Školska takmičenja među odeljenjima počela su u osnovnoj školi „3. oktobar“, a narednih dana nastaviće se i u ostalim osnovnim školama. Najbolje ekipe plasiraće se na završnicu gradske lige, koja će biti održana u sportskom centru „Bobana Momčilović Veličković“.
Organizator lige je Rukometni Savez Bor u saradnji sa Ženskim juniorskim rukometnim klubom Bor, Omladinskim rukometnim klubom Bor i Rukometnim Klubom „Borsko Jezero“, a cilj je promocija rukometa i bavljenja sportom uopšte, kažu u borskom rukometnom savezu.
