Rukometašice Bora sutra dočekuju Železničar
BOR – Rukometašice Bora u 17. kolu Arku super lige Srbije, sutra u 18 sati u Sportskom centru „Bobana Momčilović Veličković“ dočekuju aktuelnog šampiona države, ekipu Železničara iz Inđije. Borska ekipa je pet kola pre kraja takmičenja na sedmom mestu sa 13 osvojenih bodova, dok je Železničar treći sa 16.
Za obe ekipe bodovi u ovoj utakmici su od ogromnog značaja. Železničar se bori da ostane na trećoj poziciji koja ga vodi u evropska takmičenja, dok bi za Bor osvajanje bodova značilo da mnogo lakše mogu da sačekaju kraj prvenstva jer se bore za opstanak u najjačem rangu takmičenja kod nas.
S obzirom na to da je publika u Boru najbrojnija u Arkus ligi i ova utakmica prenosiće se na kanalu Arena sporta. Među publikom su brojna i deca iz borskih obdaništa, a borske rukometašice posetile su ih danas i uručile im na poklon rekvizite, kao izraz zahvalnosti za podršku koju dobijaju.
