Porazi košarkaša i košarkašica, pobeda rukometaša

0

BOR – Košarkaši Bora poraženi su u pretposlednjem kolu Prve srpske lige grupa Istok na gostovanju u Nišu od trećeplasiranog Marinosa 83:78. Bor je većim delom prvog poluvremena imao prednost i na odmor su otišli sa pet poena prednosti 42:37. Ipak domaćini su se vratili u igru i u trećoj četvrtini napravili značajnu prednost koju su održali do kraja meča. Od deset odigranih utakmica u prvom delu prvenstva ovo je tek drugi poraz borske ekipe. Kolo pre kraja Bor je na deobi prvog i drugog mesta sa Jablanicom iz Medveđe sa 18 osvojenih bodova, a naredne nedelje dočekuju niški Junior koji je u dnu tabele.

Košarkašice Bora poražene su u desetom kolu Prve regionalne lige grupa Jug B na svom terenu od Trstenika, ubedljivo 71:41. Sa 12 osvojenih bodova Boranke su u donjem delu tabele, na deobi osmog i devetog mesta sa Hisarom iz Leskovca.

Rukometaši Bora pobedili su u poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva Paraćin u derbiju začelja tabele Prve regionalne lige grupa istok 29:26. Borani su sa dve pobede i devet poraza na desetom mestu. Paraćin je pretposlednji sa dva boda, a na poslednjem mestu je knjaževački Knjaz bez osvojenih bodova.