Raste interesovanje za imunizacijom u Boljevcu
BOLJEVAC – Nakon jučerašnjeg dana, kada je vakcinu protiv KOVID-a 19 primilo pedesetak građana, u Boljevcu raste interesovanje za imunizacijom, posebno među građanima starijeg doba.
Vakcinacija se trenutno obavlja u Domu zdravlja, ali će u skladu sa potrebama, u dogovoru sa opštinskim kriznim štabom, biti otvoren i punkt u Kulturno-obrazovnom centru, kako bi što veći broj građana mogao da se vakciniše.
Volonteri opštinskog kriznog štaba će narednih dana pomagati građanima u prijavljivanju za vakcinaciju, pošto mnogi nisu u prilici da to sami učine elektronskim putem.
