Signal Televizije Bor ponovo u drugom multipleksu
Program Regionalne Televizije Bor od danas se ponovo emituje samo u drugom multipleksu, saopštilo je Javno preduzeće „Emisiona tehnika i veze“. Da bi se digitalni televizijski program naše medijske kuće i dalje nesmetano pratio, neophodno je ponovo obaviti pretragu i memorisanje digitalnih kanala na STB uređajima, a to isto moraju da učine i kablovski operateri koji preuzimaju signal. Program Regionalne Televizije Bor emituje se na kanalu 43 u drugoj zoni multipleksa u zoni raspodele Deli Jovan.
Promena važi i za druge televizijske programe istočne Srbije, koji su takođe vraćeni u drugi multipleks, na kanale za koje su im izdate dozvole REM-a i sa kojih je program emitovan do prošle godine, kada su sve lokalne i regionalne stanice u ovoj zoni raspodele privremeno prebačene u prvi multipleks, kažu u Javnom preduzeću „Emisiona tenika i veze“.
