„Strongmen 2022“ u Boru 5. juna
BOR – Na platou Doma kulture i u amfiteatru u nedelju, 5. juna, biće održano takmičenje najsnažnijih muškaraca Srbije „Strogmen 2022“.
Prema rečima organizatora planirano je šest disciplina, a za učešće u seniorskoj i juniorskoj kategoriji prijavilo se 15 takmičara iz cele Srbije, od kojih je jedan iz Bora.
Tradicionalno, takmičenje će početi vučenjem kamiona na platou ispred Doma kulture, a nakon toga će u amfiteatru biti organizovano još pet disciplina, nošenje kofera teških 200 kilograma, okretanje guma, piramida, podizanje balvana i nošenja tereta na leđima.
Organizator takmičenja je Stong men savez Srbije, a generalni pokrovitelj Grad Bor.
