U Boru još sedam novih slučajeva korona virusa
U Boru je, prema podacima Zavoda za javno zdravlje „Timok“ u Zaječaru, zabeleženo sedam novih slučajeva virusa korona, u prethodna 24 sata oporavilo se 55 osoba, a 355 je aktivnih slučajeva virusne infekcije na teritoriji grada, saopštio je Gradski štab za vanredne situacije.
Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Boru hospitalizovano je 27 bolesnika, od kojih je 20 pozitivno na virus.
U toku jučerašnjeg dana u kovid ambulantu “Metalurg” javilo se 20 pacijenata sa potencijalnim simptomima virusa, isto toliko kontrolnih pregleda zabeleženo je u ambulanti „Rudar“, dok su na prijemnim bolničkim odeljenjima zabeležena 24 pregleda.
Na čekanju su 33 rezultata prethodno uzetih briseva.
