U saobraćajnoj nesreći kod Banjskog polja nastradala osamnaestogodišnja devojka

0
29112020_SUP

BOR – Osamnaestogodišnja devojka preminula je u borskoj Opštoj bolnici od povreda koje je zadobila u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče posle podne nedaleko od Banjskog polja.

Do nesreće je došlo kada su se sudarili automobil i autobus.

I pored svih napora lekara da joj sačuvaju život, devojka koja je upravljala automobilom podlegla je povredama. U saobraćajnoj nesreći povređene su još četiri osobe koje su bile u autu.

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Radio Bor 103.1 MHz
LIVE
Klik FM 99.5 MHz
LIVE