U saobraćajnoj nesreći kod Banjskog polja nastradala osamnaestogodišnja devojka
BOR – Osamnaestogodišnja devojka preminula je u borskoj Opštoj bolnici od povreda koje je zadobila u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče posle podne nedaleko od Banjskog polja.
Do nesreće je došlo kada su se sudarili automobil i autobus.
I pored svih napora lekara da joj sačuvaju život, devojka koja je upravljala automobilom podlegla je povredama. U saobraćajnoj nesreći povređene su još četiri osobe koje su bile u autu.
