Uhapšeni zbog droge
BOR – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru uhapsili su S.S. (2002.) i A.P. (2002.) obojica iz Bora, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Policija je prilikom pregleda kod osumnjičenih pronašla i oduzela 425 grama amfetamina, 2,85 grama marihuane, jednu digitalnu vagicu i veću količinu novca.
Osumnjičenima je po nalogu Višeg tužilaštva u Zaječaru određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu.
