Hapšenje zbog pola kilograma „spida“
BOR – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru uhapsili su N. N. (1990) iz Bora zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Pregledom N. N. i pretresom njegovog stana, policija je pronašla više od pola kilograma praškaste supstance nalik na opojnu drogu „spid“, manju količinu biljne materije nalik na marihuanu, kao i jednu vagicu za precizno merenje.Nakon zadržavanja do 48 sati N. N. će uz krivičnu prijavu biti sproveden Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru.
