Završeno renoviranje Psihijatrije
BOR – Ministarstvo zdravlja Republike Srbije je za renoviranje Opšte bolnice u Boru odredilo 12 miliona dinara.
„Za prvi deo projekta je krajem prošle godine odobreno 4,5 miliona dinara, tako da je najveći deo sredstava Opšta bolnica u Boru namenila za renoviranje sanitarnog čvora, krečenje prostorija i farbanje stolarije na Odeljenju psihijatrije. Radovi su ovih dana privedeni kraju i pacijenti, koji su zbog renoviranja privremeno smešteni na Neurologiji uskoro će biti vraćeni u sada renoviranu zgradu Psihijatrije. Psihijatrija do sada nije renovirana i bilo je krajnje vreme da se zamene pločice, da se okreče sve prostorije i renovira sanitarni čvor“, kaže dr Vladimir Sulić, pomoćnik direktora za medicinsku delatnost Opšte bolnice u Boru.
Pored Odeljenja psihijatrije Opšta bolnica je deo novca iz projekta uložila i za renoviranje sanitarnog čvora na Odeljenju ortopedije.
Završeno renoviranje Psihijatrije, 08… by rtvbor
